Cofnij

Meble łazienkowe

Kolekcja Vena Arte
Vena Arte F65 Chestnut HG

Co pewien czas trendy w aranżacji wnętrz ulegają zmianom. Do łask powracają dawno zapomniane style, podczas gdy modne dotąd kolory czy dodatki stają się niemodne.

Rok 2017 to aranżacje z naturą na pierwszym planie: dekory drewna, szarość, beż, grafit, a także zieleń, która skutecznie ożywia wnętrze i sprawia, że jesteśmy jeszcze bliżej natury. Warto zaznaczyć, że obecnie bardzo modne i poszukiwane są meble w białym połysku w połączeniu z dekorami drewnianymi. Takie rozwiązanie oferuje jedna z naszych najnowszych serii – seria Aria, w której fronty występują w bardzo ciekawej palecie dekorów drewnianych, jak też w szarości. Dodatkowo dla osób poszukujących czegoś więcej niż drewno stworzyliśmy meble z frontami w dekorze drewna w połysku, co dało oryginalny efekt. Jako jeden z nielicznych polskich producentów posiadamy w ofercie meble gięte, które w tym roku wzbogaciliśmy o ciekawe detale, takie jak m.in. blaty szklane w różnych odcieniach. Przykładem jest seria Vena Arte, w której oferujemy naszym klientom wykończenia szafek w formie blatów z różnych materiałów, tj. szkła lub płyty MDF w połączeniu z materiałem szczególnie odpornym na ścieranie i zarysowania (HPL) do zastosowania wraz z ceramiczną umywalką podblatową. Vena Arte jest dostępna zarówno w dekorach drewna, jak też w kolorach jednolitych. Dodatkowo uchwyt szafki w postaci delikatnej metalowej listwy nadaje jej wdzięku i elegancji. Szafka pod umywalkę jest dostępna w wersjach 80 i 112 cm, a cała seria zachęca różnorodnością konfiguracji.

 

 

 

Kolekcja Dynamic Plus
Dynamic Plus F71 Nightblue

Należy podkreślić, że powyższe serie mebli Devo są wykonane z płyt MDF laminowanych PCV, co pozwala na wykonanie różnych kształtów przy zachowaniu bardzo dobrych właściwości wilgocioodpornych oraz wysokiej odporności na czynniki mechaniczne. Do niezaprzeczalnych zalet wykorzystania w produkcji mebli technologii laminowania PCV zalicza się bardzo bogatą kolorystykę, zarówno w barwach jednolitych jak i z wiernym odwzorowaniem naturalnej struktury i wyglądu drewna. W efekcie końcowym uzyskujemy szeroki wachlarz możliwości do wykorzystania w projektowaniu mebli.

Zachęcamy do zapoznania się z nasza całą ofertą, wierzymy, że meble Devo staną się inspiracją do wyposażenia niejednej łazienki.