Cofnij

Firma

Devo jest wiodącym polskim producentem mebli łazienkowych. Działa od 1990 roku, rozwijając i podnosząc poziom swoich produktów.

Tworząc ofertę firmy z nowoczesnymi i unikalnymi kolekcjami, które spełniają potrzeby klientów o najbardziej wyszukanych gustach, stajemy w gronie światowych liderów i proponujemy nowy kierunek rozwoju wzornictwa mebli łazienkowych.

Duża wilgotność powietrza, kontakt z wodą i środkami chemicznymi sprawiają, że materiały używane w meblach łazienkowych muszą spełniać wysokie wymagania. Wyroby DEVO są trwałe, wykonane z najlepszych materiałów. DEVO gwarantuje jakość i wieloletnią możliwość użytkowania mebli łazienkowych zapewniając satysfakcję na lata. Dlatego właśnie mamy setki tysięcy zadowolonych klientów.

Przedstawiając swoją ofertę pozostawiamy Państwu swobodę na własne pomysły i rozwiązania oraz wybór mebli łazienkowych i umywalek do urządzenia własnej, nowoczesnej i niepowtarzalnej łazienki.

  • Już we wczesnych latach dziewięćdziesiątych wdrożono Total Quality Management.
  • W marcu 2002 wprowadzono System Zarządzania Jakością opartą o wymagania normy ISO 9001:2000

System zarządzania i sterowania produkcją w firmie DEVO jest skomputeryzowany, a proces produkcji odbywa się na maszynach o dużym stopniu automatyzacji, co zapewnia powtarzalność wyrobów.

Meble łazienkowe są wykonywane z drewna i płyt drewnopochodnych i wilgocioodpornych sprowadzanych z Hiszpanii. Pokrywane są wielokrotnie najwyższej klasy lakierami lub laminatami meblowymi w szerokiej palecie kolorów i wzorów drewnopodobnych.

DEVO używa do produkcji okuć do mebli austriackiej firmy BLUM deklarując dożywotnią gwarancję na swoje wyroby.

Certyfikat EN ISO 9001:2000

Certyfikat EN ISO 9001:2000 potwierdza, że firma DEVO w zakresie produkcji i sprzedaży wyrobów z drewna oraz handlu artykułami wyposażenia łazienek z siedzibą: ul. Meblowa 29, 18-400 Łomża wdrożyła zarządzanie jakością zgodnie z w/w normą (12/2000) i skutecznie go realizuje.

Ostanie wyróżnienia i publikacje: